AB 電磁接觸器 (100-C IEC Contactor, 220-230V 50Hz, Screw Terminals, Line Side, 30A, 0 N.O. 0 N.C. Auxiliary Contact) ll 100-C30F00
100-C30F00
5278
11 只庫存
加入購物車
產品概覽和技術數據資料表
新品
屬性
Manufacturer Series
Allen-Bradley 100-C
Coil Voltage
AC220~230V 50HZ
Number of Poles
3
Operating current
30A
Power Rating
3-Phase kW (50 Hz) 230V Rating: 10
3-Phase kW (50 Hz) 400V/415V Rating: 15
3-Phase kW (50 Hz) 500V Rating: 15
3-Phase kW (50 Hz) 690V Rating: 15
3-Phase HP (60 Hz) 200V Rating: 7.5
3-Phase HP (60 Hz) 230V Rating: 10
3-Phase HP (60 Hz) 460V Rating: 20
3-Phase HP (60 Hz) 575V Rating: 25
Operating voltage
500V